Zaklínač
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaklínač

Forum o Zaklínači
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Výcvik pro Cynamona.

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:59 pm

Klášterní Wyzima

Jsem zaklínač Frula z Rivie a ty musíš být rytíř Sigfried z Řádu planoucí růže. Znám historii vašeho řádu. Řekni mi kdy Geralt přišel do města. Není tvůj otec Eyck z Denesle? Podobáš se mu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 1:09 pm

Klášterní Wyzima

Správně pane Frulo. Můj otec byl Eyck. Geralt přišel do města tak před týdnem. Dělal tu obchody s panem Leuvaardenem. Nechceš se přidat k Řádu? Geralt říkal sice něco o zaklínačské neutralitě ale ty bys snad mohl Řádu pomoct ochránit Temerii. Přijímáš?
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 2:39 pm

Klášterní Wyzima

Ne nechci se přidat k Řádu, ale hledám práci pro Zaklínače, nemáš nějakou? Pak se na chvíli odmlčím a než mi stihne odpovědět, položím mu ještě jednu otázku: Říkal jsi, že byl. To cnostný Eyck zemřel? Vždyť ho nezabil ani Zlatý drak, se kterým se chtěl utkat na život a na smrt.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 4:23 pm

Klášterní Wyzima

Zatím mi nikdo neřekl proč jste vy zaklínači vlastně pořád neutrální. Proč vlastně? Práci zaklínačů už dávno dělá Řád zadarmo. Je sice jasné že ztráty rytířů jsou vyšší než zaklínačů ale i tak je to levnější. A můj otec? Zemřel v bitvě s jinou nestvůrou. Říká se že Věčný oheň jí spálil zevnitř když ho žrala. Ale to jsou jen mýty. Škoda té vaší neutrality. Zaklínači se ohání mečem dobře. Ale co. Zatím bys mohl pomoct Geraltovi s jeho úkolem na Blatech.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 8:04 pm

Klášterní Wyzima

Tvůj otec byl dobrý bojovník, Sigfriede. Jsme neutrální protože jste nás tak stvořili. Vy lidé. Jsme monstra určená k lovu jiných monster. Rád jsem tě poznal Sigfriede. Buď jako tvůj otec. Sbohem. Počkal jsem až se i on rozloučí a vydal jsem se bránou na hráz.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 9:40 pm

Hráz

Došel jsi na Hráz. Viditelně ude bylo obchodní centrum. Všude pobíhali kupci. Pravda většina z nich byla z Redanie a nadávala jako: Zkurvení Temerové mi kazí obchody. Náhle se objevila objemná postava ve světlé kožešině. Byl to podle majestátu asi kupec Leuvaarden.
Zaklínač? Zeptal se jakoby tě čekal.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 10:42 pm

Hráz

Ano, jsem zaklínač. Říkají mi Frula z Rivie. Máte pro mě nějakou práci, kupče? Zeptám se ho a pomyslím si: Podle toho tlustího panděra, bude bohatej, tak to pro něj nebude levný.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:38 pm

Hráz

Ano. Už jsem si na to najmul zaklínače Geralta ale pomoc mu neuškodí. Dozvěděl jsem se že hledá pro nějakého alchymistu nějakou věž na Blatech. Poslal jsem ho aby mi pak řekl jestli tam nebude něco ceného jako drahokami či tak. Toho alchymistu bude beztak zajímat jen deníky a podobné věci. Vy ty drahé věci nemůžete jen tak prodat. Byl byste podezřelí. Teď tam podle mých zdrojů vyjednává s druidy. Dám vám 1000 orénů když mu pomůžete a úkol on zvládne. Zdálo se že s panem kupcem se dalo dobře obchodovat.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 8:44 am

Hráz

Ujednáno, jak se dostanu na blata? Ale nejdřív mohu se podívat, co máte na prodej? Mohl by mít něco užitečnýho, nějakej alkohol pro přípravu lektvarů, či nějaké ingedience. pomyslím si
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 3:27 pm

Hráz

Koukneš se na jeho výběr. Ukáže se že kupec nemá nic co by ti pomohlo k boji. Pokud se utopenci nebojí luxusního porcelánu bylo ti jeho zboží k ničemu. Chvíli ses rozhlížel po Hrazi a pak jsi vyrazil k molu. Kromě hromady naštvaných kupců a žoldáků tu byl také převozník.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 10:03 pm

Hráz

Dobrý muži, oslovím převozníka. Kam převážíš? Na blata? zeptám se ho. Kolik mě ta cesta bude stát? Nemáš nějaké informace, co je na baltech zajímavého? Příšery? Význačné body? Obydlí?
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 8:22 pm

Hráz

Vezu na Blata a zpět za pouhých 5 orénů. Co je tam zajímavého? Nejvíce cihláři! Jsou asi padlí na hlavu nebo jim to vlhko už jeze na mozek. Uctívají jakési vodní potvory či co. Taky jsou tam prý Veverky. Ale jestli hledáš práci hledej tam Yarena. Je to trpaslík co tam vede dřevorubce. Pěkně nebezpečná práce ale prachy jsou zato slušný. Tak co? Pojedem?
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:18 pm

Hráz

Tady je pět orénů, tak mě převes na druhou stranu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 7:31 pm

Blata

Byl už večer. Nastoupil jsi do loďky která sice nevypadala příliš vratce ale soudil jsi že byla ozkoušená. Sedel sis a díval ses do bažiny. Nebyla zas tak daleko. Převozník tě vezl dlouhou tyčí co se odrážela ode dna. Až jste byli na druhé straně viděl jsi červená Řádová brnění.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 9:02 pm

Blata

Když loďka přirazila ke břehu, vystoupil jsem z ní a zamířil k rytířů a oslovil toho, co vypadal jako velitel: Co se to tady děje?
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 3:41 pm

Blata

Hmm...kdo jsi? Nevypadáš jako cihlář ani jako kupec. Právě jsme dorazili. Máme zasáhnout v případě že by tomu zaklínačovi něco stalo. Je u druidů. Vyjednává. Je tam u nich podle zvědů dryáda. A u těhle člověk nikdy neví.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 4:52 pm

Blata

Jsem Frula z Rivie, zaklínač. To myslíte Geralta z Rivie? A řekl bych, že jsou dryády v některých ohledech lepší než lidé. Ony bojují jen, když chrání svůj domov, Brokilon, veliteli.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 4:00 pm

Blata

A co ty děti které do Brokilonu jen tak zabloudí? Ti je přece neohrožují. A stejně zemřou. Jsi tu pro práci že?
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 5:07 pm

Blata

Z dívek, jestli se nepletu, udělají dryády a chlapci jsou pro ně potencionální nepřátelé. Dalo by se říct, že sem. Kupec Leuvaarden mě poslal za Geraltem. Co za potvory tady řádí?
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 7:53 pm

Blata

Leuvaarden? Tak to je jiná. Jsou tu utopenci a podobná fauna. Geralta najdeš v hájku druidů. Je to nedaleko. A raději nemluv s cihláři jsou to palice bláznivý.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 8:30 pm

Blata

Můj přívěšek se začal kývat. Máme společnost, řekl jsem. A vytasil stříbrný meč. Jsou to příšery.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 12:27 pm

Blata

Ty jsou tu častokrát. Vždycky pár utopenců vyleze. Nic závažného. Tedy ve dne. Posekal jsi pár oblud a rozhodl ses pokračovat do vesnice. V noci to tu nebylo zdaleka tak bezpečné.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 1:12 pm

Vesnice na blatech

Došel jsem do vesnice a tam jsem se ptal po jejím vůdci. Vesničané mě odkázali na jakousi Vasku.
Zdravím, vy jste Vaska? Hledám práci. Jsem zaklínač Frula. Na chvíly sem se zamyslel a pak řekl: Taky hledám jiného zaklínače. Jmenuje se Geralt,
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výcvik pro Cynamona.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Zaklínač :: Zaklínač - hra :: Výcviky a mise-
Přejdi na: