Zaklínač
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaklínač

Forum o Zaklínači
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Výcvik pro Cynamona.

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 12:11 am

Lesy okolo Wyzimy.

Sám jsi se toulal lesem. Ten Catrion ti byl čert dlužen. Bez glejtu se do města nepodíváš a tobě jako Zaklínačovi ho Řád asi nevydá. Možná že časem se příležitost chytne sama. Doufáš ale že nebudeš muset kvůli tomu porušit kodex. Doba je zlá...zlejší než kdy dříve. Být stále neutrální je mezi náboženskými zaslepenci z Řádu a nenávistnými teroristy ze Scoia'tael stále těžší. Doufáš že časem vyděláš ve Wyzimě dost peněz na cestu do Koviru. Tam kde není ani mor ani Veverky. Avšak desíš se toho co pro to budeš muset vykonat.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:00 am

Lesy okolo Wyzimy

Jdu po cestě až narazím na malou vísku, které je kolem dokola obehnaná dřevěnou palisádou.
Zaklepu na bránu a čakám až mě vpustí dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:35 am

Lesy okolo Wyzimy

Dveře se otevřely. Celá brána se asi otvírala jen pro kupce s vozy. Co tady potřebujete? Máme tady mor! Tahle vesnice slouží jako lazaret. Nemáme tu nic než ošetřovatelské věci. Mlčel si. Dost lidí tu chtělo glejt ale to musíte na hradiště Řádu. A podle toho jak koukám jsi zaklínač. Řád dělá vaši práci zadarmo takže moc práce tady nebude. Ale optej se...rytíři si s nečím neví rady. Rozloučil ses a vyrazil jsi na kopec na hradiště.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 9:49 pm

Okolí Wyzimy

Dojdu k hradišti, ktré je z kamene a má dřevěnou padací bránu a padací most, ten je spuštěn dulů, pod ním je hluboká propast. Pozůstatek hradního příkopu.
Zabuším na bránu a zpoza malého výklopného okénka ve dveřích brány se objeví rytíř Planoucí růže.
Jsem zaklínač Frula z Rivie a hledám práci, představím se ještě než ten knecht něco stihne říct.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:23 am

Hradiště Řádu

Práci? Takhle mor kdybyste vy vědmáci zaháněli. Sami jste proti němu immuní. Přikývneš. No což o to práce by byla ale je jen otázka kolik ti můžeme dát. Promluv si s Leddenem. Ale taky je otázka jakou práci hledáš? Potvory tu nejsou. Je tu něco jiného. Veverky! Největší potvory ze všech! Toho ses bál. Nejsi přeci nájemný vrah.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 9:39 am

Hradiště Řádu

Když jsem procházel dovnitř zeptal jsem se: To si neporadíte s pár Veverkama? A neříká ti něco jméno Geralt z Rivie?
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 11:53 am

Hradiště Řádu

Pár? Jsou jich tu mraky! Schovávají se v lesích kam za ně v brněních nemůžeme. No a o někom co mu říkají Geralt jsem slyšel. Není to tak dávno co se tu ptal stejně jako ty. Takl co bereš tu práci?
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 12:45 pm

Hradiště Řádu

Nejsem nájemnej zabiják, třeba by se s nima dalo dohodnout mírově. Co za to? A nevíš kam šel? Zeptám se ho, ale mám pochybnosti, že by to mírově chtěl řešit. Mohl by mě nabídnout glejt, abych se dostal do města a pár orenů. Takovejch 500, pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:02 pm

Hradště Řádu

Nejspíš je Řezník z Blavikenu někde ve Wyzimě. Ale jestli je tam pořád to už nevim. Takže jak se domluvíme? 100 orénů za ocas veverky každýho rebela? Bereš? Taky ti dám glejt.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 5:38 pm

Hradště Řádu

No dobrá, odpovím mu. Co kdybych to ale vyřešil mírově? Co ty na to?
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 6:24 pm

Hradiště Řádu

Mírově? Jak chceš s těma elfskejma bastardama vyjednávat? To byl zločin!Čekal jsi že to řekne. Neutralita je již věcí co se nedá dosáhout. Musel jsi se rozhodnout.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:53 pm

Hradiště Řádu

Dobře uklidni se, sejmu je. A odcházím směrem do lesa. K čertu s tou posr... zaklínačskou neutralitou a celym kodexem. Stejně je k hov... Tyhle a podobné myšlenky se mi honili cestou k lesu. Najednou mím směrem vyletěl šíp a já okamžitě tasil meč a letící šíp odrazil. Tak jako tak už mi vyjednávání nepřišlo na mysl a rychle jsem vypil Ťuhýka, kterého jsem měl při ruce a Vlašťovku. Pak jsem vběhl do lese a zabil dva elfy. Pak jsem naslepo poslal znamení Igni.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 9:48 pm

Les okolo Wyzimy

Palba z luků tě donutila skrýt se za strom. Počkal jsi až jim dojdou šípy. Poznal jsi to tak že jsi slyšel vytahávat šavle z pochev. Elfové tě oblíčili v půlkruhu. Nevěděl jsi jestli nemají něco v záloze a tak jsi vyčkával. Tvoje znamení se bohužel minulo účinkem. Měl jsi dost síly zabít je v přímém souboji ale Scoia'tael se mu snaží vyhýbat. Přemýšlel jsi jak na ně.

(Můžeš mluvit sprostě v pravidlech o tom nic není. Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 12:57 am

Les okolo Wyzimy

Ty zkurvený Scoia'tael. Nenávidím je. Rychle vypiju Vlhu a zároveň hodím petardy Ďáblovu pecku a Zerrikánské slunce a pak se vrhnu do boje a zabiju tři trpaslíky a dva elfy. Nakonec se opět schovám a počítám své šance. Zbývalo ještě několik nepřátel a já nemínil zemřít. Hodím po nejbližším trpaslíkovy dračí dech a tak ho zabiju. Použiju znamení Quen a zaštítím se proti případným útokům a potřu si meč poslední ampulí Hnědého oleje.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 12:05 pm

Les okolo Wyzimy

Nepřátelé rozhodně nijak čestní nebyli. Když jsi napnul svůj sluch slyšel jsi je prchat. Odhodlal ses tedy k tomu vyjít. Byla to ale pouze past. Zaslechl jsi bojový pokřik. Naštěstí tě zachránilo znameni Qeen. Šavle a sekery Scoia'tael se od bariéry jen odrážely. Pokrčil ses a provedl jsi dlouhý kruhovitý sek. Dostal jsi 3 najednou. Dále jsi už neslyšel nic.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:07 pm

Les okolo Wyzimy

Popadnu ocasy veverek všech mrtvých (bylo jich deset) a výjdu z lesa směrem k hradišti.
U hradiště zaklepu na bránu a jakmile se otevře okýnku, ukážu ocasy veverek. Jdu si pro svou odměnu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:18 pm

Hradiště Řádu

Tak ty jsi to zvládnul. No výborně. Zdá se že zaklínači mají novou práci-lov veverek. Bezpochyby bude výnosnější než ta vaše stará kterou dělá Řád zadarmo. Tak tedy tady je tvá odměna. Máš 10 ocasů to je 1000 orénů. Vidíš jak je výhodné pracovat pro náš Řád. A tady máš glejt. Jdi za Mikulem...a vem si ještě tohle. Jestli chceš bojovat za Věčný oheň vem si tento pečetní prsten. Ukaž ho ve Wyzimě a dostaneš od nás dobrou práci. Poděkuješ o odejdeš.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 6:12 pm

Okolí Wyzimy

Jdu směrem k Wyzimě a přemýšlím o tom, proč Zaklínači za svou práci berou odměnu a Řád ne. Dospěl jsme k názoru, že Zaklínači jsou samotáři a nemájí tedy většinou přístup ke společným věcem Cechu, tedy většinou. Řád je polovojenská, né-li vojenská organizace a člen Řádu má přístup k většině věcí Řádu. Pak jsem si položil kolik rytířů Řádu je potřeba na zabití baziliška a kolik Zaklínačů. Jeden Zaklínač nebo minimálně jedna jednotka rytířů Řádu a tedy možnost úmrtí více osob.
S těmito úvahami jsem došel k bráně Wyzimy a zeptal se jednoho strážného jestli je Mikul, že mě posílají z hradiště Řádu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 7:44 pm

U Wyzimské brány

Ano. Bez glétu nemůžeš projít. Bo je ta...jak se tomu...kravanténa.Dal jsi mu tedy glejt. Brána se otevřela. Došel jsi tedy do Chrámové čtvrti. Chrámová proto že v něm bylo městské sídlo Řádu. Chvíli ses procházel po špinavých ulicích a říkal sis kdy se konečně dostaneš do Obchdní čtvrti. Přeci jen je to místo kde bys mohl najít svého známého Marigolda. Tam kde je dost holek k oblbnutí je i Marigold. Dokonce znal i slavného Bílého Vlka. Rozhodoval ses tedy kam dál.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 9:34 pm

Klášterní Wyzima

Podle mě byla klášterní Wyzima podobná všem menší městům, slumy, čtvrť nelidí. Pokud se nemýlím místní čtvrti nelidí se říká Malý Mahakan. Asi zajdu do nějaký putyky a poptám se tam po Marigoldovy. Tak jsem vyrazil k hospodě. Najednou jsem před sebou uviděl maldou ženu, která na sobě měla zelené šaty se znakem lékařství a zrzavé vlasy a matně jsem si vzpomínal, že mi Marigold kdysi vyprávěl o nějaké mladé lékařce, která se jmenovala Shani. Vždyť to je ona! Marigold mě taky tenkrát říkal, že se s Geraltem znají a že se seznámili v Oxenfurtu.
Zdravím Vás, Shani, pozdravil jsem ji. Vy mě asi neznáte, ale máme společné známé. Barda Marigolda. Jsem Frula z Rivie.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 11:23 pm

Klášterní Wyzima

Frula? Vy jste ten zaklínač? Marigold o vás složil baladu jak jste ho zachránil od ghůla. Ale teď tu není. Je v obchodní čtvrti. Tam jsou holky více...k mání. To si Marigold vymyslel ghůla místo rozzuřeného otce té blondýnky? No prostě on. Jsem zde pro boj s Catrinonem. Vy jste tu kvůli čemu? Kvůli Marigoldovi? K němu se jen tak nedostanete. Je karanténa kvůli moru. To jsi věděl. Nicméně jsi nevěřil že k propustce se nedá nějak dostat. Jsi přece v klášterní Wyzimě. Tady se dá sehnat všechno.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 7:08 am

Klášterní Wyzima

No spíš hledám práci než Marigolda. Vás jsem zastavil kvůli tomu, že znáte Geralta. Slyšel jsem, že je totiž ve městě nebo aspoň byl.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 9:49 am

Klášterní Wyzima

Ano byl zde. Ale teď je na Blatech. Je tam za obchodem. Prý se ho snažil zverbovat Řád ale Geralt je jak známo vždy neutrální. Nicméně se dost přátelí s rytířem Sigfriedem. Nevím co na Blatech přesně dělá ale zeptej se ho. Třeba když mu pomůžeš dá ti glejt pro vstup do obchodní čtvrti. Já půjdu do lazaretu. Nemocí potřebují mou pomoc.
Návrat nahoru Goto down
cynamon
Zaklínačský učen
cynamon


Poeet p?íspivku : 39
Age : 35
Registration date : 01. 06. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:02 am

Klášterní Wyzima

Děkuji ti, Shani. Pak jsem se s ní rozloučil a vyrazil směrem na blata. Ve Wyzimě jsem kdysi byl a tak jsem věděl kam jít. Shodou okolností jsem zde tenkrát také potkal Marigolda a ten vy vyprávěl o Geraltovi. Konečně se potkám se slavným Bílým Vlkem.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:43 am

Klášterní Wyzima

U brány na Hráz jsi potkal rytíře Sigfrieda. Možná že by ti o Geraltovi řekl víc.
Nejsi ty pan Frula? Zeptal se náhle rytíř. Kývnul jsi. Geralt mi řekl že pokud se tu ukáže nějaký zaklínač mám ho za ním poslat. Prý ho posílá sám ten...velmistr toho vašeho bratrstva. Geralt je zrovna na Blatech. Vyřizuje tam jednu věc s druidy. Vyjednávání mu zdá se jde. Vypadá poměrně přesvědčivě. Takže bys mu měl jít pomoct. Posílá tě ten velmistr?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výcvik pro Cynamona. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Cynamona.   Výcvik pro Cynamona. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výcvik pro Cynamona.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Zaklínač :: Zaklínač - hra :: Výcviky a mise-
Přejdi na: