Zaklínač
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaklínač

Forum o Zaklínači
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Výcvik pro Derka a Shafa

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Darth Assmondeus
Pán Upírů
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 105
Age : 31
Registration date : 10. 05. 08

Výcvik pro Derka a Shafa Empty
PříspěvekPředmět: Výcvik pro Derka a Shafa   Výcvik pro Derka a Shafa Icon_minitimeSun May 11, 2008 1:58 pm

Vesnice Veanis

Došel jsi do Nilfgaardké vesnice. Cestou jsi našel mrvolu lapky kterou si okradl. Měl jsi tedy pár zlatých aby ses dal do kupy. Přišel jsi k bráně. Stráž byla v černém kroužkovém brnění ale měla na sobě Nilfgaardský znak slunce.
Stát! Co chceš! Jako kupec nevypadáš! Poslední dobou jsou tu samí lapkové z bandy co si říká Potkani (neplést s Potanem). Kdo jsi TY? Za tebou přišel nějaký elf. Viditelně chtěl taky do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Shaf
Zaklínačský učen
Shaf


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 11. 05. 08

Výcvik pro Derka a Shafa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik pro Derka a Shafa   Výcvik pro Derka a Shafa Icon_minitimeSun May 11, 2008 2:33 pm

Vesnice Veanis


Ja tu mám prísť za vývykom. Ten druhý občan mi to potvrdil. Ano ja ho pznám ja mám vo vesnici tiž dostat vývyk. Odvetil a já som mu hned povedal: Ked nás pustíš dnu tak ti dám desať zlatých. Povedal som strážnikovy Nech sa páči môžte vstúpiť. Strážnikovy som dal desať zlatých a išiel som do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
 
Výcvik pro Derka a Shafa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Zaklínač :: Zaklínač - hra :: Výcviky a mise-
Přejdi na: